Vytisknout

Předokenní rolety

Předokenní rolety MINIROL Vám zaručují stálou kvalitou zhotovení při vysokých nárocích na kvalitní materiály.

Lidé od nepaměti řeší, jak se v pohodlí svého obydlí vyvarovat přebytečnému teplu ze slunečního záření. V dnešní době má člověk velký výběr z interiérového a exteriérového stínění. Je takové pravidlo, že nepustíme-li na sklo sluníčko, budeme mít doma příjemný osvěžující chládek.

Nejčastější předokenní stínící technikou jsou rolety a předokenní žaluzie. Výhody rolet oproti žaluziím je logicky jasná. Plechy bez další izolační složky, velké boxy a „rachocení“ plechů v silnějších poryvech větru jsou dozajista velkými nevýhodami žaluzií. Musíme jim však přiznat, že lze plynule lamely naklápět a pustit si do místnosti světlo, ALE také teplo.

Rolety jsou garancí izolace, ať už půjde o teplo, chlad nebo hluk. Vyrábějíce se v různých barvách a dřevodekorech. Při mírném povytažení se obnaží perforované lamely a pouštíme částečně světlo do místnosti, aniž bychom si pustili domů teplo ze sluníčka.

Tím, že jsou lamely rolet Minirol vyplněny PUR pěnou, stávají se rolety i oříškem pro zloděje, neboť PUR pěna v kombinaci s hliníkovým pláštěm lamely dosahuje velké pevnosti.
Roleta je v podstatě velmi jednoduché, tudíž plně funkční a bezporuchové zařízení. Dvě vodící lišty, box s hřídelí, na kterou se navíjí pancíř z lamel. Ovládání je manuální nebo motorické.
Na rolety platí, že v jednoduchosti je síla.

Systém rolet MINIROL má řadu výhod:

  • velmi kvalitní zvukovou izolaci
  • značné snížení tepelných ztrát
  • ušetření nákladů na vytápění
  • efektivní zatemnění
  • vytvoření komfortního prostředí Vašeho domova
  • zabránění škodám způsobených silným větrem nebo bouří
  • ochrana před nezvanými návštěvníky