Vytisknout

Předokenní rolety do novostavby

Pro montáž do novostaveby můžete vybírat ze dvou variant řešení.

 

Rolovací box může být řešen zaomítací variantou pod omítku nebo v roletovém překladu. 

 

Předokenní rolety pro zaomítací boxy

Předokenní rolety v zaomítacím boxu patří mezi praktické řešení pro instalace do novostaveb, jelikož se nechá zakrýt omítkou. Jak již název napovídá, box rolety je odizolovaný přímo ve zdi nad okenním rámem a není nikterak vidět. Předokenní rolety v této variantě se výborně hodí pro řešení, kde nemáte možnost instalovat přímo na vnější zdivo Vašeho domu.

Velký výběr barev

Předokenní rolety nejsou pouze funkční, ale také dekorativní prvek obydlí. Samozřejmostí je široká škála barev s možností lakování jednotlivých komponentů do jakékoli barvy dle vzorníku RAL či potažení renolitovou folií v několika variantách imitace dřeva. Díky možnostem barevného lakování a imitací dřeva se předokenní rolety značky MINIROL mohou stát skvělým dekorativním prvkem Vašeho domu.

Efektivní izolace

Díky umístění předokenní rolety v zaomítacím boxu není niktera přerušen tepelný most mezi interiérem a venkovním prostředím. Tento sytém se vyznačuje vynikajícími izoalčními vlastnostmi a také zde existuje možnost integrace sítě proti hmyzu přímo do roletového boxu.

Možnosti ovládání

Rolety můžete ovládat pomocí popruhu, šňůry, kliky, pružiny či můžete zvolit nejpohodlnější řešení pomocí motorického ovládání s možností využití dálkového ovládání. Motorické ovládání zajišťuje stálý a neměnný pohyb pancíře předokenní rolety, čímž značně prodlužuje životnost celého systému.

 

Předokenní rolety do překladů

V rámci novostavby jsou položenyspeciální překlady nad okenní otvor. Např. HELUZ nebo Vario. Do těchto překladů jsou později namontovány rolety.

Roletový systém MINIROL do překladů tak tvoří kompaktní provedení. Největší předností překladu značky HELUZ je možnost instalace nosných roletových překladů v první fázi výstavby a až dodatečná montáž samotných rolet, např. z důvodu omezeného rozpočtu ve fázi výstavby novostavby. Dále překlad HELUZ nabízí možnost zapuštěné vodící lišty, která vylepší celkový design i stabilitu celého systému.

Velký výběr barev

Také u těchto předokenních rolet je možná široká škála provedení dle vzorníku RAL či potažení renolitovou folií v několika variantách imitace dřeva.

 

Možnosti ovládání

Ovládání rolet do překladů je nožné popruhem, šňurou, klikou nebo samozřejmě motoricky.