Vytisknout

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž Vám poskytnou skvělé řešení pro stavby, kde už není nutnost dalších zednických úprav.

Roletový box předokenní rolety se umisťuje na venkovní zdivo nebo do výklenku okna a jeviditelný. Moderní lamely značky MINIROL Vám zaručují minimální velkost krycího boxu, a tak není nijak zvlášť rušen design Vašeho domu.

 

Předokenní rolety Vám ušetří náklady na energie.

Předokenní rolety ve variantě pro dodatečnou montáž patří mezi velmi praktické řešení pro instalaci, kde neí možnost zednických úprav okenního otvoru. Instalací rolet MINIROL dosáhnete značné úspory na nákladech na vytápění.

Stažená roleta v zimních měsících výrazně zvýší teplotu v místnosti a ochrání Vás před mrazem. V letních měsících navíc ušetříte za náklady na klimatizaci, protože roleta nedovolí tak značné ohřátí Vašeho domu. V místnostech, kde zrovna netrávíte celý den, tak můžete nechat zatažené rolety a snížit celkovou teplotu Vašeho interiéru.

Zvýšení ochrany Vašeho majetku

Je dokázáno, že předokenní rolety významným způsobem chrání Vaší nemovitost. V případě odjezdu na dovolenou jednoduše spustíte rolety a výrazně tím ztížíte přístup do Vašeho obydlí případným nezvaným hostům. Roletový pancíř je vyrben z kvalitních pevných materiálů a dostat se přes něj není vůbec jednoduchá záležitost.

Předokenní rolety také ochrání okna před silným větrem, deštěm, sněhem, kroupami či jinými nepříznivými vlivy. Předokenní rolety jsou jistou investicí, která dokáže v budoucnu zamezit mnoha škodám a nečekaným nákladům.

Předokenní rolety také chrání díky prkázané zvukové izolaci ke snížení nadměrné hlučnosti z ulice.

 

Široká barevná škála

Předokenní rolety jsme schopni dodat v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL, či potažené renolitovou folií v několika variantách imitace dřeva. Předokenní rolety tak v dnešní době pomáhají jedinečným způsobem dotvořit vzhled Vašeho domu.

Díky použití motorického dálkového ovládání pak poskytují předokenní rolety opravdový luxus, který, vezmeme-li v potaz úsporu nákladů na vytápění a klimatizaci, v podstaně neplatíme.

 

Nejsou rolety jako rolety

Při výběru předokenních rolet dejte na dlouholeté zkušenosti výrobce rolet. Rozhodně byste neměli vybírat pouze na základě ceny.

I zde obvykle platí, že dražší znamená lepší, nemluvě o poskytnuté technické podpoře před i během vlastní realizace. Důležitým faktorem je také poskytovaný servis a to jak záruční, tak i pozáruční.